close
تبلیغات در اینترنت
رفع مشکلات بازی Call of Duty: Advanced Warfare رفع مشکلات بازی Call of Duty: Advanced Warfare

اخبار تکنولوژی / کنسول و بازی / خودرو / آموزشی / برنامه

رفع مشکلات بازی Call of Duty: Advanced Warfare

رفع مشکلات بازی Call of Duty: Advanced Warfare

رفع مشکلات بازی Call of Duty: Advanced Warfare

دوستان می رویم سر حل ارورها و مشکلات بازی Call of Duty: Advanced Warfare

 

ارور “xm/mod music module could not initialize correctly ” در هنگام نصب نسخه codex بازی Call of Duty: Advanced Warfare

راه حل : ارور زیاد مهم نیست و OK را بزنید تا صفحه نصب ظاهر شود.


رفع مشکلات بازی Call of Duty: Advanced Warfare

 

Call of Duty: Advanced Warfare fixed errors

حل ارور “The program can’t start because XINPUT1_3.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem.” در بازی Call of Duty: Advanced Warfare


رفع مشکلات بازی Call of Duty: Advanced Warfare

 

Call of Duty: Advanced Warfare fixed errors

راه حل : دوستان فایل XINPUT1_3.dll در این ارور یعنی گم شده و از دست رفته است، فایل XINPUT1_3.dll یکی از فایل های Direcxt v11 است، Directx 11 را از داخل دی وی دی بازی و یا از زیر دانلود و نصب کنید و سیستمتان را Restart کنید حل میشود.

دانلود Directx 11

اگر بازهم حل نشد فایل XINPUT1_3.dll را از سایت dll-files.com دانلود کرده و از حالت فشرده خارج نمایید و آن فایل را در مسیر C:WindowsSystem32 بریزید، ارور حل میشود. البته اول سیستم را ریستارت کنید و بعد بازی را اجرا نمایید.

حل ارور ” Steam must be running to play this game ” در بازی Call of Duty: Advanced Warfare


رفع مشکلات بازی Call of Duty: Advanced Warfare

 

Call of Duty: Advanced Warfare fixed errors

راه حل : علت این ارور کرک نبودن بازی است ، یکی از کرک های RELOADED ویا CODEX را به روشی که در بالا شرح دادم نصب کنید حل میشود. بازی را باید کرک کنید.

دانلود کرک RELOADED

دانلود کرک CODEX

حل ارور “Disc read error ‘code_post_gfx’ ” در بازی Call of Duty: Advanced Warfare

راه حل : فایل زیر را دانلود کنید و از حالت فشرده خارج کنید و فایل patch_code_post_gfx.ff موجود در آن در مسیر نصب بازی بریزید. حل میشود

دانلود فایل patch_code_post_gfx.ff

حل ارور ” Your Cpu Does Not Meet The Minimum Specification for Running Call of Duty : Advanced Warfare” در بازی Call of Duty: Advanced Warfare


رفع مشکلات بازی Call of Duty: Advanced Warfare

 

Call of Duty: Advanced Warfare fixed errors

راه حل : این ارور بخاطر ضعیف بودن CPU هست . CPU های Dual Core این مشکل رو دارند . برای رفع این مشکل کافی است که Patch زیر را دانلود و Tفایل s1_sp64_ship.exe موجود در آن در محل نصب بازی Past کنید. چون این فایل اط قبل وجود دارد شما باید موقع past کردن گزینه Copy and Replace را بزنید، تا فایل s1_sp64_ship.exe جایگزین فایل قبلی با همین نام شود.

دانلود پچ رفع Fatal Error سی پی یو های ضعیف

ارور ” The application was unable to start correctly (0xc0000142). Click OK to close the application ” در بازی Call of Duty: Advanced Warfare

 


رفع مشکلات بازی Call of Duty: Advanced Warfare

 

Call of Duty: Advanced Warfare fix errors

راه حل : علت این ارور کرک نامناسب است، من خودم بازی را با کرک reloaded کرک کردم ، ارور داد. شما باید کرک CODEX را که من خودم فایل codex.ini آن را اصلاح کردم از زیر دانلود کنید و بعد ویروش کشتان را خاموش و به روش بالا نسبت به جایی که می خوهید کرک را استخراج کنید، اعتمادسازی کنید، من معمولا روی دسکتاپ استخراج می کنم. حالا در پوشه استخراج شده سه تا فایل steam_api64.cdx ، steam_api64.dll و codex.ini را Copy کنید و در محل نصب بازی خود Past کند. 100% حل میشود.

دانلود کرک CODEX بازی Call of Duty: Advanced Warfare

دوستان محل نصب بازی به طور پیش فرض در نصب نسخه CODEX مسیر زیر است.

دانلود کرک CODEX بازی Call of Duty: Advanced Warfare

نکته مهم : برای فهمیدن محل نصب بازی بروی آیکون آن در دسکتاپ کلیک راست کنید و گزینه Properties را بزنید و بعد گزینه Open File Location را بزنید، مسیر نصب بازی را به شما نشان میدهد.

ارور : DirectX encountered an unrecoverable error” در بازی Call of Duty: Advanced Warfare

 

رفع مشکلات بازی Call of Duty: Advanced Warfare

 

Call of Duty: Advanced Warfare fix errors

راه حل : دوستان این ارور دلیلش این است که کارت گرافیک شما Directx 11 را ساپورت نمی کند، پس راه کار چیست؟ یا باید کارت گرافیک قوی تر بخرید که دایرکت 11 را ساپورت کند و یا از روش زیر استفاده کنید. روش زیر :

آموزش اجرای Call of Duty: Advanced Warfare با DirectX 10

اول فایل اجرایی dxcpl.exe را دانلود و نصب کنید و سپس مراحل زیر را انجام دهید.

دانلود dxcpl.exe

توجه : این روش تنها بروی ویندوزهای 64 بیتی قابل اجراست و ممکن است در بعضی از جاهای بازی با کندی روبرو شوید، که مشکل حل نشدنی است، ولی در کل برای کسانی که دایرکت ایکس 10 دارند عالی است.

1- به منوی Start بروید و در قسمت جستجوی برنامه عبارت dxcpl.exe را تایپ نمایید.

2- با پیدا کردن Directx Properties روی آن دابل کلیک کنید، تا پنجره مربوطه باز شود..

3- از بالا پنجره Directx Properties گزینه Edit List را بزنید و به آدرس C:Program Files (x86)Call of Duty Advanced Warfare یا همان محل نصب بازی بروید و فایل اجرایی s1_sp64_ship.exe بازی را Add کنید و بعد گزینه Apply و در آخر OK را بزنید

4- در پنجره اصلی در پایین گزینه Feature Level Limit را به 1_11 تغییر دهید و توجه نمایید که تیک گزینه Force WARP که کنار آن قرار دارد زده شده باشد.

5- حالا گزینه Apply را زده و بازی Call of Duty Advanced Warfare را با دایرکت ایکس 10 می توانید اجرا نمایید.

رفع مشکل Textures Error Fix – خراب بودن تکسچر های بازی و لود نشدن آنها:

راه حل : به تنظیمات بازی رفته و گزینه های Cache Spot Shadow Maps و Cache Sun Shadow Maps را Disable کنید

راه حل دوم : فایل کانفیگ بازی را از مسیر C:Call of Duty Advanced Warfareplayers2config.cfg با برنامه نوت پد باز کنید و بعد عبارت “seta r_videoMemoryScale “0.85” را در آن به seta r_videoMemoryScale “1” تغییر دهید و حالا دکمه های CTRL + S را بزنید ، یا از بالا SAVE را بزنید و حالا بازی را اجرا کنید.

حل مشکل هماهنگ نبودن صدا و تصویر و طول کشیدن بیش از حد Loading بازی Call of Duty: Advanced Warfare :

راه حل : از Setting گرافیک گزینه ی Shader Caching رو disable کنید.

حل افت فریم و مشکل کند بودن و آهسته و اسلوموشن بودن بازی Call of Duty: Advanced Warfare :

راه حل :از همگی درخواست میشود که “Cache Sun Shadow Maps” و “Cache Spot Shadow Maps” رو به هیچ وجه تیک نزنید . چون VRAM رو پر میکند و باعث افت فریم میشود.

کسایی که افت فریم دارن این گزینه ها را در تنظیمات گرافیکی خاموش کنند (یا بیارند پایین)

Shadows, Screen Space Ambient Occlusion, Medium Distance Ambient Occlusion, Subsurface Scattering and Dynamic Light Limit”

حل مشکل کرش کردن و بیرون پرید از بازی Call of Duty Advanced Warfare :
فایل کانفیگ بازی را از مسیر C:Call of Duty Advanced Warfareplayers2config.cfg با برنامه نوت پد باز کنید و بعد عبارت “seta r_elevatedPriority “1 را در آن به مقدار 0 تغییر دهید و حالا دکمه های CTRL + S را بزنید ، یا از بالا SAVE را بزنید و حالا بازی را اجرا کنید.

“seta r_elevatedPriority “0

ارور “the version of this file is not compatible with the version of windows you’re running.check your computer system information to see whether you need an x86(32-bit) or x64(64-bit) verison of the program and then contact the software publisher ” در بازی Call of Duty Advanced Warfare

راه حل : دوستان این ارور علتش این است که شما بازی را روی ویندوز 32 بیتی نصب کرده اید و حتما باید ویندوزتون را به 64 بیتی عوض کنید، یعنی یک ویندوز افتادید. با عوض کردن ویندوز درست میشود.

 

رفع مشکلات بازی Call of Duty: Advanced Warfare

 

Call of Duty: Advanced Warfare fix errors

ارور “This application has failed to start because MSVCP100.dll was not found. Re-installing the application may fix this problem” در بازی Call of Duty Advanced Warfare

راه حل : علت این ارور نصب نبودن نسخه های 2010 و 2012 برنامه vcredist است ، این دو نسخه را از زیر دانلود و نصب کنید و بعد سیستمتان را یکبار ریستارت کنید حل میشود.

دانلود نرم افزار vcredist 2010 x64

دانلود نرم افزار vcredist 2012 x64

دوستان اگر حل نشود باید تمام نسخه ++ Microsoft Visual C را از کامپیوترتان پاک کنید و سیستم را خاموش و روش نکنید و حالا دو تا نرم افزار بالا را نصب نمایید.

بازم اگر حل نشود ، آخرین کار باقیمانده دانلود MSVCP100.dll از سایت www.dll-files.com است، پس از دانلود از حالت فشرده خارج کاید و فایل MSVCP100.dll را در مسیر C:WindowsSystem32 کپی کنید، حتما حل میشه ! (راه حل آخر ).

ارور “This application has failed to start because MSVCP110.dll was not found. Re-installing the application may fix this problem” در بازی Call of Duty Advanced Warfare

راه حل : دقیقا مثل بالاست فقط فایل DLL شان فرق می کند.

ارور “s1_sp64_ship.exe has stop working ” در بازی Call of Duty Advanced Warfare

راه حل : ارور Stop Working واقعا دلایل زیادی دارد. اول از همه کرک خود را عوض کنید. به روش بالا مسیر نصب بازی خود را در آنتی ویروس اعتمادسازی کنید و بعد مسیر و جایی که میخواهید کرک را از حالت فشرده خارج کنید اعتمادسازی نمایید و حالا کرک CODEX را که کاملا سالم است و فایل codex.ini آنرا خودم اصلاح کردم را از زیر دانلود کنید و بعد در پوشه استخراج شده سه تا فایل steam_api64.cdx ، steam_api64.dll و codex.ini را Copy کنید و در محل نصب بازی خود Past کند.

دانلود کرک CODEX بازی Call of Duty: Advanced Warfare

 

حل ارور “Please free at least 5mb of free space on game drive ” در بازی Call of Duty Advanced Warfare

راه حل : این ارور به دلیل استفاده از کرک قبلی codex که مشکل داشت ایجاد می شود ، از کرک اصلاح شده Codex و یا RELOADED که در زیر برای شما قرار داده ایم استفاده کنید.

دانلود کرک RELOADED

دانلود کرک اصلاح شده CODEX

نکته : خواهشا آنتی ویروس غیر فعال و اعتمادسازی شود و الا به موقع استخراج کرک ها فایل هاش را حذف می کند، برای استفاده کرک را از حالت فشرده خارج کنید و سه تا فایل داخل آن را در محل نصب بازی کپی و جایگزین نمایید (Copy and replace ) – پیشنهاد ما کرک codex است.

عکس ارور “Insufficient free disk space
Please free at least 5mb of free space on game drive”
Call of Duty: Advanced Warfare FIX ERRORS


رفع مشکلات بازی Call of Duty: Advanced Warfare

 

مشکل 100% شدن CPU و کند شدن فن آن :
راه حل :ابتدا فایل Config در آدرس C:Call of Duty Advanced

Warfareplayers2config.cfg را با برنامه نوت پد باز کنید و سپس این دستور رو به ۱ تغییر بدید یا اضافه کنید

“seta r_elevatedPriority “۱

حالا دکمه های CTRL + S را بزنید و یا از بالا SAVE کنید و بازی دوباره اجرا کنید، تاکید می کنم اکثر سی پی یو شما مشکل ندارد این کار را انجام بدهید.

ارور “Call of Duty: Advanced Warfare Could;t Write A File . The hard Drive is Probably Full ” در Call of Duty Advanced Warfare
Call of Duty: Advanced Warfare FIX ERRORS

رفع مشکلات بازی Call of Duty: Advanced Warfare

راه حل : دوستان برای حل این مشکل بروی آیکون بازی کلیک راست کنید و گزینه Run Administrator را بزنید و حالا پیغام های ظاهر شده را ok کنید و تمام ! 100% تضمینی.

دانلود کرک اصلاح شده CODEX

ارور (direct 3d device::present failed:(error 0*887a0005 در بازی Call of Duty: Advanced Warfare

راه حل : این ارور در کارت های گرافیکی Nvidia رخ می دهد، بنابرین باید در کنترل پانل کارت گرافیک بازی را به کارت بشناسانید و آن را در بالاترین قدرت اجرایی برای بازی قرار دهید. برای این منظور روی دسکتاپ کلیک راست کنید و گزینه NVIDIA Cotrol Panel را بزنید و حالا روی قسمت Manage 3D Setting کلیک کنید و حالا تنظیمات در سمت راست باز میشود در تب Program Setting گزینه select program to Caustomize با زدن گزینه ADD بازی را از مسیرش انتخاب کنید ، تا گرافیک آن را بشناسد و حالا در قسمت پایین منوی بالا در بخش Select to Perffered Graphics Processor for this Progam گزینه نهایت قدرت کارت گرافیک را انتخاب کنید ، یعنی گزینه Hight Performance NVIDIA processor را بزنید و در منوی زیر آن هم در قسمت Specify the setting for the program گزینه Antialiasing -FXAA را OFF کنید وحالا Apply را در پایین بزنید و تمام ، برای اجرای بازی روی آیکون بازی کلیک راست کنید و در منوی کلیک راست در گزینه Run with Graphics Performance حالت Hight Performance NVIDIA processor را بزنید و حالا بازی دیگر این ارور را نمیدهد.

طریقه ی اجرای بازی با Ram 2 

این روش برای کسانی هست، که Ram 2 GB دارند، میتوانند از روش های زیر استفاده کنند:

روش اول:

1-نرم افزار هایی هست که باهاشون میشه بازی را بهتر اجرا کرد و آن ها را بهینه میکند مثل: اپدیت کارت گرافیک، game booster و …

این هم لینکهای آنرم افزار ها:

دانلود نرم افزار Wise Game Booster برای بهینه کردن رم

دانلود نرم افزار NVIDIA GeForce Experience ( توجه کنید که با نصب درایور کارت گرافیک جدید این برنامه را میتوانید داشته باشید )

2-افزایش رم با اختصاص دادن مقداری از حافظه فلش یا هارد با خود ویندوز که در ادامه ی مطلب یاد میدهیم.

eBoostr که لینک دانلودش را واستون می ذارم. ( این نرم افزار بازی را تا حد زیادی بهینه میکند ) :

دانلود نرم افزار eBooster

4-کیستون را باز کنید و گرد و خاک های اطراف قطعات را پاک کنید تا داغ نکنند.
5-نگذارید سیستم داغ کند.

با پنکه خنکش کنید یا یه فن بگیرید.

7-فایل temp یا confiq بازی را دستکاری کنید ( تا امروز فایل Confing دستکاری شده را قرار میدهیم ) – توجه داشته باشید که دستکاری این فایل ها سخت است و کار هرکسی نیست!

8-بازی را با Run as Administerator اجرا کنید .برنامه های اضافی را ببندید و روی آیکون بازی کلیک راست کنید. حالا به تب Compability بروید. در قسمت Settings سه تیک اول را بزنید.

این خیلی کیفیت بازی را پایین میاره و شاید بهتر اجرا بشه بازیتون.

روش دوم:

1_ابتدا روی My Comeputer کلیلک راست کرده و اخرین گزینه یعنی Properties را بزنید.
2_حال یک صفحه ی جدید باز شده است که سمت چب آن گزینه ی Advanced System Setting را انتخاب کرده.

3_حال یک صفحه ی جدید باز شده است که که در سر برگ های گزینه ی Advanced را بزنید و اولین Setting را بزنید.

4_ باز صفحه ی جدید باز میشود که شما باید دوباره سربرگ Advanced را بزنید ، بعد در صفحه ی جدید Change را بزنید.

5_در صفحه ی جدید درایور های کاپیوتر شما مشخص شده است که یکی را انتخاب کنید و سپس در پایین گزینه ی Custom Size را بزنید.

6_حال دو کادر خالی به وجود می آید که شما در کادر اولی 10000 را بزنید و در کادر دومی 16000 را بزنید.

7_حال وارد بازی شده و بازی که نمیتوانستید اجرا کنید میتوانید با تنظیمات High نیز بازی کنید.

دانلود Directx 11

دانلود کرک RELOADED

دانلود کرک CODEX

دانلود فایل patch_code_post_gfx.ff

دانلود پچ رفع Fatal Error سی پی یو های ضعیف

دانلود کرک CODEX بازی Call of Duty: Advanced Warfare

دانلود کرک CODEX بازی Call of Duty: Advanced Warfare

دانلود dxcpl.exe

دانلود نرم افزار vcredist 2010 x64

دانلود نرم افزار vcredist 2012 x64

دانلود کرک CODEX بازی Call of Duty: Advanced Warfare

دانلود کرک RELOADED

دانلود کرک اصلاح شده CODEX

دانلود نرم افزار Wise Game Booster برای بهینه کردن رم

دانلود نرم افزار NVIDIA GeForce Experience

دانلود نرم افزار eBooster

لینک دانلود این ها در سایت قرار داده نشده برای دانلود در گوگل سرچ کنید

منبع:گیم تو دی المطالب مرتبط

آخرین مطالب ارسالی

 تگ اسکریپت Script تگ اسکریپت Script
سونی اولین شرکتی است که تمام موبایل های اخیرش را به اندروید 7.0 آپدیت می کند؟ سونی اولین شرکتی است که تمام موبایل های اخیرش را به اندروید 7.0 آپدیت می کند؟
رفع مشکلات بازی Call of Duty: Advanced Warfare رفع مشکلات بازی Call of Duty: Advanced Warfare
حل ارورها و مشکلات بازی Call of Duty Black Ops 3 حل ارورها و مشکلات بازی Call of Duty Black Ops 3
مشکل تمام صفحه نبودن بازی pes2017 مشکل تمام صفحه نبودن بازی pes2017
مشکل گرافیک و ارور ها در pes2017 مشکل گرافیک و ارور ها در pes2017
مشکل صدای بازی در pes2017 مشکل صدای بازی در pes2017
برخی نرم افزار های مورد نیاز برای رفع ارور های موجود در بازی pes2017 برخی نرم افزار های مورد نیاز برای رفع ارور های موجود در بازی pes2017
رفع مشکل ارور های DLL  در pes2017 رفع مشکل ارور های DLL در pes2017
رفع مشکل ارور rld.dll در pes2017 رفع مشکل ارور rld.dll در pes2017

ارسال نظر برای این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی